Üst
İLETİŞİM
  • Ortabayir Mah Dereboyu Caddesi No 108 Kağıthane İstanbul
  • 0850 302 31 68
  • 0 538 412 39 97
  • info@babaogulhurda.com
  • Her Gün 09:00 - 22:00
ETİKETLER
Üsküdar Hurda Alımı

Üsküdar Hurda Alımı

Babaoğul hurda İstanbul'un birçok noktasına ulaşım sağlamakta olan firmamız Değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Babaoğul Hurda sektöründe uzun yıllar çalışma yürüten firmamız Üsküdar’da da hurda alımı yapmaktadır.

Üsküdar ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktadır. Bakır, alimünyum, demir, sarı, paslanmaz hurda, çinko, kurşun, krom, plastik, elektronik ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için Üsküdar hurdacısı olan Babaoğul Firmamızı tercih edebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasının en kalabalık en tercih edilen semtlerinden biri olan Üsküdar hizmet vermektedir.  Profesyonel ekipmanları olsun profesyonel çalışma yaklaşımda bulunan personelleriyle Üsküdar halkına hizmet vermektedir.

Bakır; günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz ama farkında olmadığımız hurda türüdür çoğu kablo içinde bulunmaktadır. Demir; çevreniz görebileceğiniz en yaygın hurda türüdür hemen hemen çoğu alet veya araçlarda görebilirsiniz. Alüminyum; esnek kaliteli bir hurdadır geri dönüşüm için eritilme derecesi bin santigrat derecedir. Plastik; genel olarak metal gibi en çok kullanılan hammaddedir çevremizde en çok görebileceğimiz hurdalardandır Köklü kuruluşundan olsun profesyonel yaklaşımıyla Babaoğul Üsküdar halkına hizmet vermektedir.