Üst
İLETİŞİM
  • Ortabayir Mah Dereboyu Caddesi No 108 Kağıthane İstanbul
  • 0850 302 31 68
  • 0 538 412 39 97
  • info@babaogulhurda.com
  • Her Gün 09:00 - 22:00
ETİKETLER
TAKSİM HURDA ALIMI

TAKSİM HURDA ALIMI

Babaoğul hurda olarak köklü bir firmayız İstanbulun Avrupa yakasının en işlek yerlerinden biri olan Taksim hurda alımı yapmaktadır. Hurda kelimesini tanımlayacak olursak eğer; kullanılmış eşya ya da maddelerin artık kullanılamaz hale gelmesiyle oluşan haline denilmektedir. Vatandaşlar geri dönüşüm gerçekleştirebilmek adına Taksim hurda alım satım yapan firmalara başvurmaktadır. Buradaki amaç geri dönüşüme teşvik çalışmaları yapılmaktadır.

Günümüzde de Taksim hurda alım yapan firmaların başında gelmekteyiz Babaoğul hurda olarak bireylerin hem ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına fırsat sağlama hem de kendilerinin işlerini gerçekleştirmeye devam edebilmek adına bireylere hurda karşılığında nakit ödeme yapmaktadır. Oluşturulan bu sistem sayesinde vatandaşlar olumlu anlamda etkilenerek geri dönüşüme daha fazla yönelmektedir. Talepte artış olmaktadır.

Ev içerisinde kullanımı sonrası ömrünü yitirmiş birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Bu eşyalar tamir edilmeyecek olan bu eşyaları çöpe atmak yerine geri dönüşüm sağlanmalıdır. Burada Taksim bölgesinde hurda alımı yapan Babaoğul hurda başvurarak beyaz eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz