Üst
İLETİŞİM
  • Ortabayir Mah Dereboyu Caddesi No 108 Kağıthane İstanbul
  • 0850 302 31 68
  • 0 538 412 39 97
  • info@babaogulhurda.com
  • Her Gün 09:00 - 22:00
ETİKETLER
Hurdacı

Hurdacı

İstanbul Hurdacı

İnsanların, evlerinde veya işyerlerinde bulunan kullanmadıkları araç gereçleri, makul ücretler karşılığında satarak gelir elde etme imkanları bulunmaktadır. Yıllardır evlerimizin bir köşesinde duran metal ya da plastik, hurda olarak bildiğimiz birçok eski eşya değerinde fiyatlar ile satın alınabilir. İstanbul sınırları içerisinde oldukça fazla, hurda eşya alımı yapan firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında bulunan işletmemiz, müşterilerine piyasa fiyatının üzerinde bir ücret sunarak hurda alımı yapmaktadır. İstanbul’da, hurda alan yerler eski eşya alımında farklı kıstaslarda değerlendirme yapmaktalar. Bazı işletmeler plastik alımına, bazıları metal hurda alımına yönelik hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimize İstanbul hurdacı sektöründe yer alan işletmemiz, eskiye dair kullanılmayan metal, plastik, kağıt ayrımı yapmaksızın tüm hurdalarını değerlendirme imkanı sunmaktayız. İşletmemiz, sektörde bulunan birçok kuruluştan farklı olarak, kullanılmayan tüm bu eşyaları geri dönüşüme göndermektedir. Uluslararası arası geri dönüşüm firmasına gönderdiğimiz bu hurdalar oldukça yüksek fiyatlardan değer görmektedir. Şirketimiz de bu sayede yüksek kazanç elde ettiği için, müşterilerine daha yüksek fiyatlar vererek eski eşyalarını almaktadır.

Hurda Çeşitleri

Hurdalar genel olarak metal ağırlıklı biliniyor olsa da, plastik ve kağıt olarak geri dönüşüme uygun maddeler de bu gruba girmektedir. Metal hurdalar ise kendi içinde demir, bakır, alüminyum olarak farklı fiyatlardan değer görür.

Hurda Fiyatları

İşletmemiz tüm hurda eşya alımında yüksek fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Bunlar arasında bakır ve alüminyum hurdaların alım fiyatları demir, plastik ya da kağıda göre daha yüksektir. Sizde her türdeki eski eşyalarınızı işletmemize getirerek uygun fiyatlardan satıp gelir elde edebilirsiniz.